Мешканця Старобільського району засуджено за незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 51-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме: незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів, без мети збуту, вчинене повторно.

Встановлено, що у вересні поточного року обвинувачений, знаходячись за місцем мешкання в місті Старобільськ Луганської області, за допомогою підручних засобів та насіння маку виготовив ацетильований опій. Виготовлену речовину помістив до шприцу та зберігав за місцем свого мешкання.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання обвинуваченого було виявлено та вилучено шприц з речовиною коричневого кольору, яка є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонений – ацетильований опій.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки з іспитовим строком в 3 роки.

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *