Квадратні метри Соловйова

Декілька тижнів тому ми знайомили читачів з ситуацією, що склалася із помешканням сім’ї медиків Новопсковської районної лікарні, яку голова райради Борис Лебедєв руками прокуратури хоче позбавити реєстрації і фактично виселити. Можливо, він має рацію у даному випадку, оскільки люди переїхали, й помешкання могло б стати у нагоді якій-небудь іншій родині медпрацівників. Зрештою, черга там досить велика, до 20 сімей чекають на можливість отримати свій куток.

Але, як зазвичай буває з товаришем Лебедєвим, знайшлися скелети і в його шафі з даного питання.

Друг й соратник голови райради, Вадим Соловйов, не бідна, скажемо прямо, людина, також прописаний в цьому гуртожитку, хоча й не є державним службовцем і не виконує жодних функцій держави. І виписуватися з виділених йому метрів не бажає, щиро вірячи в те, що вони дані йому на вічне користування й перейдуть у спадок його нащадкам. Таку думку зрештою підтримує й Борис Лєбєдєв, який клятвенно запевняє свого однопартійця, що ніхто його не виселить, й прав у прокуратури на це нема, і хто дав, той тільки й може забрати.

Поряд з цими запевненнями проблема є, і до неї вже привернута увага компетентних органів. Як повідомляють наші джерела з оточення Б. Лебедєва, він в даному питанні перебуває у своєрідному “шпагаті”. Спочатку сам ініціював процедуру виселення лікарів, підготувавши відповідне звернення на адресу місцевої прокуратури, а тепер в аналогічній ситуації змушений буде виконувати таке ж рішення щодо Соловйова.

А що ж в цій ситуації планує робити наш бідний безхатько? А він, як колишній працівник прокуратури і, безперечно, грамотний юрист, хоче подавати в суд з вимогою захистити своє право на проживання в гуртожитку! Тільки на кого?..

Як говорять ті ж джерела в райраді, ідея виселити лікарів з помешкання належала саме В. Соловйову. І ось такий конфуз. Не рий нікому яму, бо сам в неї попадеш.

Якщо працівники прокуратури району читають наш сайт, то звертаємось до них з проханням виконати свої посадові обов’язки і захистити інтереси держави в суді, подавши відповідний позов. Одночасно звертаємося і до працівників Новопсковської районної лікарні, які чекають в черзі на поселення, відстоюйте свої права. Нам відомо, що Б. Лебедєв добре обізнаний з вашими проблемами, але вирішувати він їх не хоче. Друзі дорожче за людей.

Ми й надалі будемо відслідковувати цю ситуацію й інформувати Вас про її перебіг. Сподіваємося, що, якщо не в Лєбєдєва і його оточення прокинеться совість, то хоча б у більшості депутатського корпусу. Позитивні приклади є. Людям соромно працювати з таким головою, який уявив себе місцевим царьком, що має право розпоряджатися долями людей, як йому заманеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *