Бід час проведення висотних будівельних робіт четверо осіб отримали ушкодження внаслідок падіння з висоти

Старобільською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво за фактом  порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.272 КК України.

Так, досудовим розслідування встановлено, що 04.11.2017 року до приймального відділення Старобільського РТМО були доставлені чотири жителя Старобільського району  з тілесними ушкодженнями різного ступеня тяжкості. Вказані особи виконували зовнішні висотні будівельні роботи фасаду будинку творчості, який розташований за адресою вул. Чернишевського 23 міста Старобільська.

В ході виконання вказаних робіт конструкція “ліси”, на якій в цей час перебували робітники, не витримала навантаження та зламалась, а робітники впали на землю з висоти близько 12 метрів, отримавши при цьому тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

На даний час виконуються всі необхідні слідчі дії, призначена експертиза технічної безпеки.

Довідково: Санкція ч.2 ст.272 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

 

 

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *