Новопсковське РТМО – дійна корова районної «еліти»

Народна мудрість каже – «рибак, рибака бачить здалека». Але якщо уважно придивитися до життя людей в суспільстві, дану приказку можна застосовувати до багатьох сфер. Цей матеріал хочемо присвятити головному лікарю Новопсковського РТМО Миколі Мотунову, депутату районної ради, поважному члену громади і фахівцю своєї справи.

Не секрет, що керівник будь-якої установи, котра живе за рахунок державного бюджету, в той чи інший момент своєї управлінської роботи стикається з питаннями, пов’язаними із ремонтами, закупівлею нового обладнання та, що там говорити, банальну канцелярію необхідно закуповувати з розумом, не допускаючи зайвих витрат. І, як зазвичай буває, виникає спокуса нагріти руки на бюджетних коштах. Ця спокуса може бути власною ініціативою керівника, або ж вказівкою вищестоячого начальства, але вона ніколи не буде законною.

Так от, повертаючись до нашого героя М. Мотунова. Нещодавно закінчився ремонт хірургічного відділення Новопсковської районної лікарні. Про якість його ми говорити не будемо. Час покаже, наскільки якісні використовувались будматеріали, і чи використовувались вони в необхідній кількості. Зазначимо, що тільки у вересні цього року з державного бюджету виділено близько 400 тис. грн. на виконання ремонтних робіт, підрядником  виступила одна фізична особа з м. Сєвєродонецька, яку за нашою інформацією наполегливо рекомендував голова Новопсковської районної ради Борис Лебедєв. При цьому під час відстоювання своєї позиції використовував партійну дисципліну так, як М. Мотунов є членом фракції «Опозиційного блоку» райради.

Однак, ми відволіклись. Звичайно, партійність двох згаданих осіб тут ні до чого, вся справа, як завжди, в грошах. Мова йде приблизно про 80 тис. грн. Уважний читач звичайно запитає, що це за гроші і чому саме така сума? Відповімо. Це сума, яка виділена на заробітну плату працівникам фірми, що здійснювала  ремонт хірургічного відділення, тому фактично самих ремонтних робіт виконано тисяч на 300.

Тай це б не була біда. Звичайно, працівникам потрібно виплачувати заробітну плату, всяка робота має бути винагороджена. Однак, проблема в тому, що підприємець, який проводив ремонтні роботи, в своїх звітних документах для фіскальних органів задекларував відсутність на своїй фірмі робочих рук. Тобто по документах гроші на заробітну плату виділено. Кому їх платили, невідомо. Де тепер ці кошти, в яких кишенях осіли, також невідомо.

Зазначимо ще один факт. Новопсковське РТМО безпосередньо підпорядковується районній раді. Ми не маємо права звинувачувати будь-кого в порушеннях закону. Звертаємось до правоохоронних органів з проханням розібратись в ситуації і притягнути, у разі наявності правопорушення, винних до відповідальності.

Разом з цим хочемо звернути увагу читачів на тому, що представники «Опозиційного блоку» у районній раді взяли під контроль всі ключові установи району і безбожно висмоктують із них соки під чуйним керівництвом свого партійного вождя Б. Лебедєва. При цьому вказана публіка в усе горло кричить, яка погана діюча державна влада, так ніби саме київські чиновники проводять ремонти в лікарні Новопскова та непрозоро використовують бюджетні кошти.

Нам є над чим задуматись. Є питання як до головного лікаря Мотунова, так як є робота і для місцевої прокуратурт. Зрештою, це наші податки, наше здоров’я, і як би не було прикро, нами обрана влада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *