Свій до свого по своє

Цю статтю можна було назвати і по-іншому. Однак, на нашу думку, це найбільш влучна назва, яка досить барвисто показує життя в Новопсковському районі. Нижче ми спробуємо викласти своє бачення на ситуацію, що склалася, й запропонувати читачам зробити свої висновки на майбутнє.

Керівництво Новопсковського району завжди відрізняло несприйняття українського у будь-якому вигляді, окрім вигляду, який пропонувала Партія регіонів чи «Опозиційний блок». Причини цього криються у близькості до російського кордону і в значній увазі до району найбільш впливових представників вказаних політичних сил, що активно працювали й надалі присутні на ринку природнього газу. Відповідно підбиралися і керівники, віддані, лояльні, здатні на непопулярні кроки для захисту бізнес-інтересів. Аналогічна ситуація мала місце і в правоохоронних органах. Чужі тут не ходять.

Вступ – не випадковий. На даний час в прокуратурі та поліції району є декілька кримінальних справ щодо голови Новопсковської райради Бориса Лебедєва, його заступниці Літвінової, інших посадових осіб і наближених до них осіб за вчинення різноманітних злочинів. Будемо відверті – вони незначні й не передбачають серйозної відповідальності. Але закон є закон, а порушення є порушення. Ми не згадуємо про судовий позов щодо поновлення на роботі Тетяни Соловйової, який Лебедєв та його друзі з юридичною освітою футболять по судам, не бажаючи виконувати прямі та недвозначні ухвали суду.

Хочемо звернути увагу жителів району на дивних взаємовідносинах Бориса Лебедєва з керівниками поліції та прокуратури району. Дивні вони тому, що незважаючи на таку кількість кримінальних справ, перейматися останній не бачить причин. Така впевненість в своїх силах дивує навіть людей з найближчого оточення Лебедєва, окремі з яких, будучи вихідцями з правоохоронної системи та володіючи там хорошими контактами, остерігаються можливих наслідків.

Звичайно, нам важко коментувати процеси, пов’язані із станом вищевказаних справ, але з високою ймовірністю можемо стверджувати про можливі факти тиску зі сторони голови районної ради на правоохоронців, або ж наявність інших взаємовідносин, які не дають їм в повній мірі розкрити свій потенціал та належним чином виконати свою роботу.

Запитань більше, ніж відповідей. Наполегливість з якою Б. Лебедєв відмовляється визнавати свої помилки, дивує, а пристрасть, з якою він бореться з усім, що не входить в його систему цінностей, викликає захват. Біда тільки в тому, що ця боротьба в кінцевому випадку спровокує зворотну реакцію зі сторони покровителів. Гроші люблять тишину, а постійні скандали довкола голови райради, які він вже не має достатніх сил стримувати, не йдуть на користь бізнесу. Привертають увагу журналістів, змушують ображене населення звертатися не до місцевих правоохоронців, а безпосередньо до їх керівників в столиці. Безвихідь робить дивні речі.

За нашою інформацією, народні депутати України, члени фракції «Опозиційного блоку», які мають свої інтереси в Новопсковському районі та надають деяку протекцію Б. Лебедєву, вже висловили йому своє занепокоєння з приводу ситуацій, які він спровокував. При цьому вони порадили йому заспокоїти свої амбіції та заспокоїти ситуацію, оскільки війна з опонентами в даному випадку не добавляє друзів. Більше того, вона не дає їм можливості спокійно працювати та розвивати свій бізнес, а це вже не є припустимим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *