Двох місцевих жителів м. Сватове засуджено за крадіжку металобрухту

Встановлено, що два місцевих жителя м. Сватове, маючи умисел на таємне викрадення чужого майна, шляхом вільного доступу проникли на територію подвір’я потерпілого, звідки таємно, умисно з корисливих мотивів викрали металеві вироби, завдавши потерпілому матеріальної шкоди.

В ході досудового розслідування під час збирання матеріалів, які характеризують підозрюваних з’ясовано, що чоловіки раніше судимі за вчинення корисливих злочинів.

За результатами досудового розслідування Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка), за попередньою змовою групою осіб.

Суд, дослідивши зібрані у ході досудового розслідування докази, визнав обвинувачених винними у скоєнні зазначеного злочину та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі.

На даний час вирок суду не вступив в законну силу у зв’язку з перебігом строку на апеляційне оскарження прийнятого рішення.

 

 

 

М. Забара, прокурор Сватівського відділу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *