Хто в домі хазяїн-2, або “сірий кардинал” району

Будь-яка робота повинна бути винагороджена. Це стосується як добрих справ, так і поганих. І подяка має бути відповідною. Серія статей про діяльність голови Новопсковської районної ради Бориса Лебедєва дала несподівані результати. Виявляється, жителі району добре обізнані в його брудних справах, які стосуються всіх сфер життя, у тому числі й тих, яких ми з міркувань етичних не хочемо висвітлювати. Всі ми не без гріха.

Однак питання неособистого характеру і такі, що безпосередньо впливають на долю жителів району, ми продовжимо висвітлювати. Дякуючи небайдужим, матеріалу є достатньо як про самого Б. Лебедєва, так і про його «опоблоківське» оточення. З огляду на це ми починаємо цикл публікацій стосовно цих людей, їх ролі в житті голови райради, рівня взаємного впливу тощо.

В першу чергу свою увагу ми вирішили приділити Оксані Денисенко,- начальнику відділу з питань комунальної власності і будівництва виконавчого апарату районної ради. Зазвичай такі посади керівники, які володіють владно-розпорядчими функціями, довіряють найбільш довіреним особам зі свого оточення. Особам, які не підведуть при розподілі фінансування і правильності підрахунку виконаних робіт, зроблять все правильно і, що саме головне, не підставлять в самий незручний момент. Як з’ясувалось, О. Денисенко є саме такою людиною.

Сірий кардинал – така метафора найбільш влучно висвітлює характер взаємовідносин Денисенко і Лебедєва. Працівники апарату райради на умовах анонімності розповідають, що в окремих випадках не зовсім зрозуміло, хто ж насправді голова районної ради. Оксана Денисенко має колосальний вплив на Бориса Лебедєва, чим це зумовлено, якими спільними справами в минулому чи сучасному, говорити не беремось. Однак, достеменно відомо, що останні події, пов’язані із загостренням стосунків голови райради із Сергієм Бєліком та його керівником фінансового управління, спровоковані саме О. Денисенко. Не останню роль вказана особа відіграла і відіграє в протистоянні районної ради з Новопсковською  ОТГ, а говорити про її опосередковану участь в конфлікті між Лебедєвим та опозиційними до нього депутатами райради Тетяною Соловйовою й Людмилою Латишевою взагалі зайве.

За інформацією наших джерел голова Новопсковської райради не приймає жодного важливого рішення без коротенької наради з Денисенко. Ситуація інколи доходить до смішного. Бували випадки, коли Б. Лебедєв прийняв остаточне принципове рішення, логічно чи емоційно обґрунтоване, однак все одно вишукував момент для обговорення його зі своїм консільєрі.

Структура мафиозной семьи

 

 

Жінка в житті чоловіка відіграє важливу роль. Переважна більшість вчинків чоловіків зумовлена бажанням сподобатися чи добитися прихильності жінки. Тому в деякій мірі така поведінка голови районної ради є зрозумілою. Однак, не зрозумілою є емоційна залежність Б. Лебедєва. Ймовірно, саме його невпевненість в собі та прийнятих рішеннях, необхідність відчуття постійного, хоча б мінімального контролю над собою провокує постійні конфлікти в районі.

Хотілось би також вірити, що прийняті головою рішення не є вмілою маніпуляцією О. Денисенко для вирішення своїх особистих справ чи зведення рахунків.

Воістину кажуть: «Чоловік – голова, а жінка – то шия».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *