Кримінальна відповідальність за публічне вживання наркотичних засобів

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області в суді підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 316 КК України («Незаконне публічне вживання наркотичних засобів»).

Встановлено, що 27.09.2017 мешканець Білокуракинського району Луганської області, маючи умисел на публічне незаконне вживання наркотичного засобу в місці, що призначене для проведення навчальних заходів, знаходячись на території одного з навчальних закладів, який розташований на території району, езважаючи на осіб, які були присутні поряд, публічно вжив шляхом куріння особливо небезпечний наркотичний засіб канабіс.

Суд, враховуючи позицію прокурора, визнав обвинуваченого винним у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 2 роки, та із застосуванням ст. 75 КК України звільнив обвинуваченого від відбування покарання з іспитовим строком 2 роки.

 

Є. Зінченко, прокурор Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури Луганської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *