Вовк в овечій шкурі

Життєві історії бувають різними. Дехто робить помилки, визнає їх, виправляє і продовжує працювати далі. Інші особи не визнають помилок, вважаючи себе істиною в останній інстанції. Є ще й інший тип людей – пристосуванці.

Як свідчить історія і аналіз взаємостосунків між людьми, найбільшими фахівцями в пристосуванстві були і залишаються працівники різних правоохоронних структур. Нажаль, минула система підготувала достатню кількість дволиких добродіїв, котрі вміють і заради власної вигоди займуть відповідне положення, чи позицію. Особливо професійно пристосовуються пенсіонери органів правопорядку, підготовлені та сформовані за радянської доби, які заточили свої навички за часів незалежної України, працюючи на догоду елітам чи провінційним «князькам».

Одним із таких персонажів є депутат Білокуракінської районної ради, керівник фракції «Опозиційного блоку» Володимир Пономаренко. Колишній міліціонер, який пройшов всі щаблі служби, завершивши її на посаді начальника Білокуракінського районного відділу. Так сталося, що розквіт його кар’єри припав на період буяння в нашій державі злочинного режиму  «Партії регіонів» та її вожака Віктора Януковича. Всі, хто трохи орієнтується у системі координат тодішньої влади, не сперечатиметься з думкою, що «регіонали» чітко контролювали свою кадрову політику, особливо в частині формування силового блоку, особливо в так званих «базових регіонах». Чужі тут не ходили і шансів на кар’єрне зростання не мали.

Володимир Пономаренко виріс. Він піднявся саме у згаданий вище період. Не будемо згадувати, на які «компроміси із совістю» йшов наш герой у час Революції гідності, які рішення приймав, коли піднявся сепаратистський бунт на Донеччині й Луганщині. Оцінку йому дали люди, проголосувавши й обравши його до районної ради, як свого представника.

Хочемо звернути уваги читачів на той факт, що «Партія регіонів» своїх не кидає в біді. Помінявши вивіску на «Опозиційний блок», її функціонери швидко підібрали відставного міліціонера та знайшли йому заняття для душі. Представляти інтереси громади в органах місцевого самоврядування.

Якщо прискіпливо поглянути на якість роботи В.Пономаренка та більшості його фракції, то стає зрозуміло, що жодного конструктиву в їх діях нема. Одна критика й постійні заяви, що нас не слухають і не зважають на наші пропозиції.

Може, шановний депутате Пономаренку, доцільно поглянути на себе й свою поведінку, як народного обранця і як людини, і дати собі чесну відповідь, чому Вас ігнорують. Не можна завжди голосувати проти. Так не буває, що всі завжди неправі, і тільки виключно Ви знаєте, як необхідно робити. Таких універсальних солдатів дуже мало і, ймовірно, Ви не з їх числа.

Однак, як з’ясувалось, є у Володимира Пономаренка один, як то кажуть, «шкурний інтерес». Виявляється, наш герой вважає себе серйозним фахівцем в галузі медицини. Робота Білокуракінської районної лікарні останнім часом займає всі думки В. Пономаренка. І це не стосується придбання нового обладнання чи проведення ремонту, покращення умов праці лікарів. В цих питаннях постійна критика. Персонал не кваліфікований, не навчений, і т.д.

Така критика не випадкова. Саме таким шляхом полум’яний опозиціонер хоче поновити на роботі в районній лікарні свого давнього соратника Олександра Медіна. Персонаж одіозний. Перебуваючи на посаді головного лікаря Білокуракінської районної лікарні, О. Медін розікрав мільйони бюджетних коштів, виділених на ремонт і будівництво приміщень. Звичайно, був суд, були вироки. Тільки справжній злодій уникнув відповідальності, відповіли за все працівники бухгалтерії, котрі отримали реальні терміни ув’язнення.

І ось новий захід на ціль. Через свого однодумця, представника «Опозиційного блоку», О. Медін  хоче влаштуватися на посаду окуліста, а там – як карта ляже.

Ми продовжимо слідкувати за перипетіями життя й діяльності В. Пономаренка та його оточення. Вважаємо, що громадськість має знати своїх героїв і їх справи на користь цієї ж громади, яка наділила його своєю довірою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *