Новопсковською прокуратурою задокументовано пропонування неправомірної вигоди підприємцю за внесення недостовірних відомостей до трудової книжки

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт в кримінальному провадженні за фактом пропозиції місцевим жителем смт. Новопсков Луганської області, працівникові підприємства, який не є службовою особою, та надання неправомірної вигоди за вчинення працівником дій з використанням становища, яке він займає в інтересах того, хто пропонує таку вигоду за ч. 1 ст. 354 КК України.

До підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Встановлено, що 08.12.2017 о 10  годині 16 хвилин вказаний громадянин, звернувся до фізичної-особи підприємця, який здійснює свою діяльність на території Новопсковського району та запропонував неправомірну вигоду за внесення відомостей до трудової книги про нібито наявності у нього трудового стажу строком 3 місяці.

За вказаним фактом пропозиції надання неправомірної вигоди, фізична особа-підприємець, керуючись у своїх діях чинним законодавством України, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер діяння, повідомив про незаконні дії останнього співробітникам Новопсковського ВП ГУНП.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 354 КК України передбачає покарання до двох років позбавлення волі.

 

 

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *