Навіщо ж діти, якщо в них нічого вкрасти…

Таке життєве кредо у голови Новопсковської районної ради Б. Лебедєва. Так, він керується своїм життєвим кредо людини-шахрая, не передаючи на баланс Новопськовської ОТГ об’єкти гуманітарної сфери, а саме загальноосвітні школи Новопскова (всього 5).

Тепер пропонуємо розібратися, чому ж саме склалася така незрозуміла ситуація навколо шкіл. Так, до створення  Новопсковської ОТГ Б. Лебедєв фактично одноосібно керував розподілом коштів на проведення ремонтів шкіл та оновлення їх матеріально-технічної бази. Результати потрапляння коштів до чіпко-липких рученят Б. Лебедєва ми можемо бачити на власні очі, в яких умовах навчаються наші з вами діти. Підлога, що провалюється, вікна, що розвалюються, штукатурка сиплеться на голови наймолодшим школярикам. Та просто фундаментальний ремонт зміг зробити людина-шахрай за роки свого керівництва в районі. Зверніть увагу наступного разу, коли будете вести дитину до школи або відвідувати батьківські збори, на стан школи, задайте собі питання, скільки Б. Лебедєв ще буде красти з нашої з вами кишені? А схема розкрадання дуже проста: підряди на будівництво та оновлення матеріально-технічної бази шкіл отримують тільки ті «порядні підприємці», які віддають не менше 30-40% виділених сум у вигляді відкатів герою Б. Лебедєву.

Товариш Лебедєв, дайте відповідь, куди поділися нові вікна із імпортного профілю, який був замінений на сумнівної якості азіатський, чому досі не проведено утеплення будівель належним чином, і яким чином випарувалися кошти на озеленення пришкільних територій, на яких мали проводитися практичні заняття з природознавства для наймолодших школярів?!

Товаришу Б. Лебедєв, а чи відвідували Ви останнім часом шкільні їдальні,  харчувалися в них? Як би ви хоча б раз в закладах освіти міста пообідали, тоді, скоріш за все, зникнув багровий рум’янець з Ваших щічок, а, скоріш за все, з’явилась хвороблива синюшність та нудота. Вже може досить лобіювати власні та наближених до Вас підприємців, що постачають неякісні продукти харчування до шкіл, інтереси.

Шановні батьки! Не вірите? Пропонуємо негайно на найближчих батьківських зборах створити аудиторські групи з числа батьків з метою перевірки стану харчування ваших дітей в школах та якості продуктів, що постачаються до шкіл, а також провести неформальну перевірку якості проведених ремонтно-будівельних робіт.

Жителі громади, якщо кожен не буде байдужим до вказаного питання, то перестануть красти у наших дітей і, як наслідок, припиняться безкінечні шкільні побори на ремонти та все інше.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *