Руський мир для жителів Чертково

Нещодавно стало відомо, що керівництво РЖД офіційно повідомило жителів прикордонного російського селища Чертково про введення в експлуатацію залізничної гілки в обхід України, а на додачу ще й в обхід російського Чертково, чому дуже «зраділи» мешканці прикордонного міста.

Саме ця залізнична гілка «Москва-Ростов» розділяла два населених пункти – російське Чертково та українське Мілове. За офіційним повідомленням РЖД, причиною такого кроку стало «поганий технічний стан українських залізничних шляхів», хоча і дурному зрозуміло, що вказану ділянку залізниці обслуговувало Чертковське депо «РЖД».

У чому ж реальна причина будівництва обхідної магістралі? Все дуже просто. Раніше Російська Федерація поставляла своїм бойовикам та військовим на Донбасі техніку маршрутом через Волгоград, це дуже великий і незручний обхідний шлях, а найкоротшою дорогою через Чертково – не можна, Україна побачить. Звичайно, при прокладанні залізниці російська влада абсолютно наплювавши на думку власних громадян вилучила для будівництва дороги більше 450 гектар землі населення. Хоча така дрібниця як права своїх громадян ніколи не хвилювало керівництво РФ.

 

 

Ще одним цікавим фактом є те, що Чертково фактично існувало завдяки залізниці – інших шляхів сполучення там майже немає. Після прокладання обхідного шляху виїхати із міста стало майже неможливо, окрім електрички, що проходить через місто і зупиняється на 2 хвилини. Фактично, припинення залізничного сполучення поставило хрест на існуванні міста. Робота зникла, можливість працювати у сусідніх містах також.

І знаєте, що найцікавіше? У своїх бідах, припиненні залізничного сполучення, відбиранні землі під будівництво залізниці для пересування військ, у мережі Інтернет жителі Чертково звинувачують «київську хунту»! Так, так, саме Україна, а не хворе на голову керівництво Кремля, на думку жителів Чертково є винуватцем їх злиденного сьогодення та ще більш злиденного майбутнього.

Що тут можна сказати? Із закриттям залізничного сполучення та позбавленням сотень людей їх земельних ділянок до Чертково, як і до багатьох міст та містечок РФ, остаточно прийшов «русскій мір».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *