Медичне діагностичне обладнання для терапевтичного відділення Новопсковського РТМО

 

Після зустрічі з колективом терапевтичного відділення Новопсковського РТМО в рамках проекту «Сприяння дієвому громадському контролю за діяльністю Новопсковського РТМО» при підтримці міжнародного фонду “Відродження” наша організація не змогла залишитись осторонь тих проблем,  якими щодня живе терапевтичне відділення, однією з яких є відсутність медичного пристрою пульсоксиметра – пристрою, який вимірює пульс пацієнта, визначає кисень у крові,  вкрай необхідного при тяжких захворюваннях легенів та серця. Вже багато років лікарі терапії майже на око визначають зазначенні показники у хворих. Організація «Моя Новопсковщина» звернулась до місцевих підприємців з проханням допомогти зібрати кошти  в сумі 6 840 грн. на придбання вказаного пристрою. Сьогодні пульсоксиметр вже використовується в нашому відділенні та допомагає лікарям ставити діагнози.

Люди, які приймали участь у наданні допомоги, побажали залишитися невідомими, але наша організація дякує всім, хто допоміг.

Як це так? Десять років (чи більше) не оновлюється обладнання у відділенні, тече дах у ординаторській, тхне каналізацією на все відділення. Де наші керівники, які (за їх словами) хочуть зберегти район? Поки що вони зберегли запах у терапії та старі меблі, які розвалюються, і з великими потугами закінчили ремонтувати хірургічне відділення вже за кошти обласного бюджету. Зате в лікарні працюють магазини та лабораторії, які не платять оренду (домовились), не використовується потенціал надання платних послуг, витрачаються шалені кошти на паливо.

 

 

З повагою, ГО «Моя Новопсковщина»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *