Кому війна, а кому мати рідна

«Кому война, а кому мать родная» – саме таким гаслом керується голова районної ради м. Новопскова – Б.Лебедев, організовуючи систему псевдопослуг для мешканців області, які, перебуваючи у складних життєвих обставинах, змушені їхати поки що з окупованої частини Луганщини в смт.Новопскові для оформлення пенсій.

Звісно ж Б. Лебедєв не міг пропустити повз свої руки факт безперешкодного оформлення пенсійного забезпечення осіб, які мешкають на тимчасово окупованій території. Так, знаючи те, що в управлінні пенсійного фонду, зазвичай, при оформленні пенсій дуже великі черги, Б. Лебедєв і вирішив «підкормити» свого товариша – депутата Новопськовської ОТГ Андрущенка Вадима Володимировича.

Зокрема, Б. Лебедєв наказав підконтрольним працівникам пенсійного фонду затягувати оформлення пенсій особам з тимчасово окупованих районів з метою примусити останніх залишитись на ночівлю в «хостелі» смт. Новопскова, який знаходиться навпроти управління пенсійного фонду. Будівля «хостелу»  абсолютно незаконно була привласнена матір’ю вищевказаного депутата ОТГ Андрющенко Ольгою Федорівною за адресою Айдарська 13. Уявіть собі, що для «пенсійних туристів» койко-місце на одну ніч коштує, починаючи від 600 грн. Наче можливо подумати, що це еліт-готель.

Ось таку хитромудру схему розробив громадянин Б. Лебедєв для брудного заробляння коштів на тих людях, які й так знаходяться в скрутному становищі. Шахрай Б. Лебедєв, схаменись!

 

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *