Чергова брехня від ЛНР

Іноді, передивляючись ЗМІ тих виродків з т.зв. «ЛНР-ДНР» та читаючи всю ту брехню, що вони пишуть, одразу починається істерика від сміху. Я задаю собі одне питання: «Навіщо все це писати і як можна придумувати такі нісенітниці?».

 

 

Вчора, блукаючи просторами інтернету, я натрапив на одну статтю, де, начебто, до лінії розмежування, а саме до населеного пункту Луганське прибули українські диверсанти та снайпери з метою проведення провокацій – про це заявив представник бандформування «Народна міліція «ЛНР» Андрій Марочко. Цю хвору фантазію написав сепарський сайт «ЛНР-медіа» під заголовком «Диверсанты и снайперы ВСУ прибыли к линии разграничения для проведения провокаций – Марочко».

Виникає питання, як вони дізнались, що туди прибули снайпери і що це саме диверсанти? Може це просто ротація військових? Судячи з викладеного у статті, ці диверсанти готують якісь провокації та будуть намагатись звалити все на сепаратистів, які начебто прибули з метою проведення диверсій проти українських же військових. Тільки навіщо це робити?

А робиться це проросійськими бандитами для того, щоб вийти з військового конфлікту як постраждала сторона, тому що вже недовго їм залишилось існувати, і вони розуміють свою поразку. Є багато факторів того, що повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей – неминуче.

По-перше, Росія майже вже не допомагає терористам матеріально, не поставляє продукти та значно скоротила поставку зброї та боєприпасів. По-друге, населення окупованих міст вже не вірить в існування руського миру та прекрасно розуміє, що їх підло ввели в оману та використали для досягнення путінських політичних цілей.

В соціальних мережах люди часто пишуть про те, що багато чують вибухи біля Донецька та Луганська, але не зі сторони лінії розмежування а з так званого тилу терористів. То що це? Примарна українська ДРГ? Ні! Це терористи відкривають вогонь по мирним населеним пунктам та по власним бойовим позиціям, щоб потім звинуватити Збройні сили України, залякати мирне населення окупованих терористами міст наступом українських військових на «ЛНР» та «ДНР». Але, якщо подивитись на ситуацію об’єктивно, кінець бандитських «республік» невідворотний, так само як і поразка їх російських кураторів, і всі намагання повернути ситуацію в іншу сторону та вийти з води сухими – марні.

Повернення окупованих територій – лише питання часу, і залишається лише трохи почекати, коли Луганськ та Донецьк повернуться в Україну, і люди, що були вимушені покинути свої домівки, повернуться додому. А сприймати за правду собачий лай сепаратистської пропаганди – марна справа.

 

Луганський Ліфтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *