Маня-артилерія, або пару слів про новини ЛНР-ії

 

Нещодавно на веб-сайті сепаратистських псевдоновин «ЛНР-медіа» з’явилась чергова стаття про начебто переміщення артилерійських підрозділів Збройних сил України до лінії фронту для проведення «провокацій» проти російських окупантів та їх «республіканських» маскарадних клоунів.

Зокрема, колишній луганський рекетир 90-их (а подейкують, що ще і опіатний наркоман зі стажем), а тепер цілий «офіційний представник «Народної міліції «ЛНР» А. Марочко видав на-гора чергове інтерв’ю, у якому заявив, що Збройні сили України порушують «Мінські домовленості» та стягують артилерію до лінії розмежування. Зокрема, за словами
А. Марочко, збройні сили підтягнули до населених пунктів Новолуганське та Луганське установки 122-мм гаубиць Д-30 та САУ «Гвоздика», а в район Попасної переміщено 120-мм міномети.

 

 

Давно відомо, що безсовісно брехати та перекручувати факти, вішаючи людям на вуха лапшу і навіть не червоніти – улюблене заняття «ЛНРівських» псевдо-ЗМІ, і черговий раз ми маємо можливість у цьому пересвідчитись. Якщо ми спробуємо знайти у мережі Інтернет тактико-технічні характеристики озброєння, яке А. Марочко приводить у своєму повідомленні, а саме – гаубиці Д-30 та «Гвоздика», то легко дізнаємось, що дальність пострілу цього озброєння складає приблизно 10-14 кілометрів, а у 120-мм міномета взагалі близько 8 км. Звичайно, гаубиці та міномети великого калібру розміщують для ведення вогню в глибині оборони, а не на передньому краї, щоб унеможливити їх захоплення силами противника, а це ще додатково мінус 3-4 кілометри від дальності пострілу. Від населених пунктів, приведених у заяві окупантів, до найближчих ворожих позицій у всіх трьох випадках відстань складає більше 15 кілометрів, що фактично залишає пересування таких одиниць без всякого сенсу, тим більше, що Україна дотримується взятих на себе міжнародних домовленостей щодо відведення озброєння.

Чи знав А. Марочко про це, виголошуючи таку дурість на публіку? Абсолютно точно, знав. Звичайно, виникає абсолютно логічне питання: навіщо брехати в ЗМІ про переміщення артилерії Збройних сил України, якщо це не просто не відповідає дійсності, а ще й не є військово доцільним? Втім, на це питання важко відповісти, оскільки логіка та здоровий глузд давно покинули територію бандитського гетто «ЛНР».

 

 

Луганський Ліфтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *