Підліткова злочинність в Старобільському районі

Упродовж 2017 року відмічається зріст підліткової злочинності у Старобільському районі на 58,3%. Збільшилась кількість неповнолітніх осіб, які вчинили кримінальні правопорушення з 8 до 17 осіб. 

Неповнолітніми особами скоєно 19 кримінальних правопорушень, за аналогічний період 2016 року – 12. За тяжкістю вчинених кримінальних правопорушень скоєно злочинів невеликої тяжкості – 5, злочинів середньої тяжкості – 10, тяжких злочинів – 4.

З числа кримінальних правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю: 2 скоєно у стані алкогольного сп’яніння, 4 – повторно, 11 – у громадських місцях,  5 – групою осіб, 1 – у групі з дорослими.

Більш за все кримінальних правопорушень скоєно на території м. Старобільська – 18 кримінальних правопорушень. Одне кримінальне правопорушення скоєно на території Чмирівської сільської ради.

Кримінальні правопорушення скоїли 17 неповнолітніх осіб, з них: 3 – навчались у загальноосвітніх школах міста, 8 – в ліцеї, 2 – в технікумі, 1 – в коледжу, 3 – не навчались та не працювали на час скоєння кримінального правопорушення.

Неповнолітні скоювали крадіжки, шахрайство, незаконне заволодіння транспортними засобами, грабіж, вчиняли хуліганство, спричинення легких тілесних ушкоджень та незаконне заволодіння важливими особистими документами.

У 2017 році за наслідками судового розгляду кримінальних проваджень відносно 7 неповнолітніх осіб винесено обвинувальні вироки та особам призначені кримінальні покарання, 6 звільнені від кримінальної відповідальності у зв’язку з передачею на поруки, до 2 неповнолітніх застосовані примусові заходи виховного характеру.

 

 

 

 

Наталія Борсенко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *