Мешканця Старобільщини засуджено до позбавлення волі за незаконне виготовлення та зберігання наркотичних засобів

На початку лютого поточного року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 50-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 309 КК України, а саме: незаконне виготовлення, зберігання наркотичних засобів, без мети збуту, вчинене повторно.

Встановлено, що обвинувачений, будучи раніше засудженим за злочин у сфері обігу наркотичних засобів, судимість за який у встановленому законом порядку не знята та не погашена, на шлях виправлення та перевиховання не став, належних висновків для себе не зробив, та знов скоїв злочин, пов’язаний з незаконним обігом наркотичних засобів.

Так, обвинувачений на своєму огороді виявив дикорослі рослини коноплі, які в подальшому обірвав, приніс до господарської споруди на подвір’ї його домоволодіння, де висушив, подрібнив та залишив для зберігання.

Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання обвинуваченого було виявлено та вилучено газетний згорток, в якому містилась подрібнена, суха рослинна речовина зеленого кольору, яка відповідно до висновку експертизи є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонений – канабісом.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *