Рецепт боротьби із корупцією від Бориса Лебедєва

Нарешті! Крига рушила. Голова Новопсковської районної ради Лебедєв Борис Вікторович очолив боротьбу з корупцією на районному рівні, як то і належить голові будь-якої  європейської громади.

І боротьбу з корупцією Борис Лебедєв, як справжній громадяни нової держави, розпочав зі своїх однопартійців, бажаючи таким чином провести профілактичні заходи проти корупції в депутатських лавах районної ради.

Так, за на явною інформацією Борис Лебедєв звернувся із заявою до правоохоронних органів відносно корупційних дій своїх однопартійців з Опозиційного блоку та колег по депутатському корпусу:  Соловйова  Вадима Борисовича та Даніліна Олександра Володимировича. Предметом поданого звернення є невнесення в їх декларації за 2016 рік нерухомого майна, як того вимагає законодавство України.

В свою чергу, «забули» внести в декларацію В. Соловйов – квартиру в м. Луганську за адресою вул. Дємьохіна, 27, кв. 66 загальною площею 48,8 кв.м. О. Данілін також має певну забудькуватість, тож не вніс в декларацію квартиру в м. Луганську за адресою Городок Щорса, 23, кв. 38 загальною площею 45,5 кв.м.

Загалом, в цій ситуації тішить той факт, що по-перше, Борис Лебедєв нарешті почав боротьбу з корупцією в районі та, по-друге, не дивлячись на те, що більшість мешканців району його вважає сепаратистом, особисто він переконаний, що Луганськ – це Україна! Тому майно, яке мають посадові особи та депутати органів місцевого самоврядування на окупованій території України, в обов’язковому порядку необхідно декларувати.

Тож, шановні громадяни, допоможемо гуртом Борису Лебедєву викоріняти корупцію в нашій спільній домівці… Хочеш змін – починай із себе!

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *