За незаконне зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів засуджено жителя Старобільського району

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне (державне) обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного зберігання та збуту особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинених повторно, а також незаконного зберігання бойових припасів. 

Так, у жовтні 2017 року до суду спрямовано обвинувальний акт стосовно 43-річного мешканця с.Чмирівка Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.307, ч.2 ст.309, ч.1 ст.263 КК України (незаконне зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинених повторно, а також незаконне зберігання бойових припасів).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з липня по серпень 2017 року обвинувачений з метою незаконної наживи передав за грошову винагороду 3 шприци з ацетильованим опієм особі, яка на законних підставах приймала участь у проведенні оперативної закупки.

Крім цього, в ході проведення обшуку домоволодіння злочинця, було знайдено та вилучено інші наркотичні засоби та запал до гранати УЗРГМ-2, які останній зберігав незаконно.

В ході судового розгляду даного кримінального провадження, обвинувачений був визнаний судом винним в інкримінованих йому злочинах, та засуджений до покарання у вигляді позбавлення волі на строк 8 років із конфіскацією всього належного йому майна.

 

 

 

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *