На Сватівщині за скоєння ряду тяжких кримінальних правопорушень засуджено рецидивіста

Будучи неодноразово засудженим за скоєння умисних тяжких кримінальних правопорушень, звільнившись з місць позбавлення волі, та в період, коли ряд таких судимостей не зняті та не погашені у встановленому законом порядку, громадянин «Б» оселився в одному із сіл Сватівського району.

За час свого перебування у вищезазначеному селі рецидивіст неодноразово спричиняв тілесні ушкодження (побої) його жителям, у тому числі жінкам, зловживав спиртними напоями, скоював крадіжки, у тому числі поєднані з проникненням в житло, не давав спокою законослухняним громадянам.

За результатами досудового розслідування зазначених фактів слідчий поліції, не вбачаючи в діях рецидивіста ознак складу злочину, закрив кримінальне провадження стосовно громадянина «Б». Обурені вищезазначеним рішенням потерпілі від злочинів, скоєних вищезазначеною особою, з численними скаргами звертались до прокуратури.

За результатами розгляду даних звернень та ретельного вивчення матеріалів кримінального провадження прокурор, вбачаючи наявні ознаки злочинів в діях рецидивіста, скасував вищезазначене рішення слідчого.

В подальшому, завдяки суворому контролю прокурора за досудовим розслідуванням, громадянина «Б» взято під варту, а матеріали кримінального провадження за обвинуваченням останнього спрямовано до суду.

В січні поточного року вироком Сватівського районного суду громадянина «Б» визнано винним у скоєнні ряду злочинів, в тому числі тяжкого, та призначено покарання у вигляді позбавлення волі.

 

 

 

 

Ю. Великоцька, прокурор Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури Луганської області, юрист І класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *