Механізми забезпечення житлом мешканців Луганської області в рамках модернізації державних та місцевих програм

14 березня 2018 року о 12:00 в залі засідань Луганської облдержадміністрації (м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59, ІІ поверх) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Механізми забезпечення житлом мешканців Луганської області в рамках модернізації державних та місцевих програм».

У заході візьмуть участь керівництво облдержадміністрації, міст обласного значення, представники регіональних відділень Держмолодьжитла, благодійних фондів тощо.

Під час заходу обговорюватимуться питання стосовно консолідації діяльності Держмолодьжитла та місцевих громад для вирішення соціальної потреби громадян у забезпеченні житлом, насамперед на Луганщині, стану житлового будівництва на території Луганської області в розрізі реалізації державних та місцевих програм пільгового кредитування та доступного житла.

Також буде розглянуто розробку та затвердження нових місцевих програм забезпечення молоді та інших категорій громадян, зокрема учасників АТО, військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб житлом. Досвід інших регіонів України.

За підсумками засідання буде підписано меморандум.

 

Департамент масових комунікацій Луганської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *