Доктор Лебедєв, або антикорупційна пілюля…

Шановні Новопсковчани. Борис Лебедєв продовжує виправлятися. Так-так, вам не здалося. Про зазначене свідчить той факт, що після його звернення до правоохоронних органів припинилася незаконна торгівельна діяльність магазина, який функціонував на території Новопсковського РТМО та був оформлений на дружину голови Новопсковської районної спілки споживчих товарів Володимира Ковтуна – Ковтун Зельму Густавну (у відповідності з відкритими джерелами, вона оформлена як ФОП).

В свою чергу, будемо сподіватися, що Борис Лебедєв й надалі буде протидіяти корупції і вчинить згідно із законодавством, не здійснюватиме адміністративний тиск на головного лікаря Новопсковського РТМО Миколу Мотунова при розгляді питання щодо передачі в оренду приміщень вказаного лікувального закладу для здійснення підприємницької діяльності місцевими підприємцями. Сподіватимемося, що не буде застосована схема, при якій всі приміщення за безцінь отримає в оренду людина, наближена до Миколи Мотунова, а саме Володимир Ковтун, який в подальшому застосує тіньову схему суборенди.

На вказані приміщення РТМО також претендує однопартієць Бориса Лєбедева, колега по депутатському корпусу в Новопсковській районній раді Кропивцев Юрій Степанович.

Жителі Новопскова впевнені, що Борис Лебедєв, як взірець боротьби з корупцією, займе чітку правову позицію в питанні передачі Миколою Мотуновим в оренду приміщень нашого РТМО та не впливатиме на розподіл орендних приміщень як на користь свого товариша Володимира Ковтуна, так і на користь свого однопартійця Юрія Кропивцева.

 

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *