Додержання вимог законодавства щодо забезпечення матеріально-побутового та санітарно-епідеміологічного стану ізолятору тимчасового тримання №5 перебуває на постійному контролі місцевої прокуратури

Старобільською місцевою прокуратурою проведено перевірку додержання вимог законодавства в діяльності ізолятору тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції в Луганській області.

Перевіркою виявлено численні порушення вимог законодавства України. Зокрема, мають місце порушення встановлених умов ізоляції обвинувачених та підозрюваних у вчиненні тяжких та особливо тяжких злочинів окремо від інших осіб, неналежне матеріально-побутове забезпечення в’язнів, а також незадовільне виконання вимог правил пожежної безпеки України.

З метою усунення виявлених порушень у діяльності службових осіб установи, місцевою прокуратурою на адресу Головного управління Національної поліції у Луганській області спрямовано письмову вказівку з вимогою термінового усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

 

 

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *