Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення за фактом незаконної порубки лісу

Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України.

В ході судового розгляду встановлено, що дві особи здійснили незаконну порубку 21 сироростучого дерева, внаслідок чого понизили виконання основної функції лісової смуги – здійснення захисту лісового насадження, та спричинили істотну шкоду навколишньому середовищу.

Наразі вироками Марківського районного суду від 12.03.2018 вказані особи визнані винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 246 КК України.

Так, одній особі призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі із застосуванням ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців, іншій особі призначено покарання у вигляді 2 років обмеження волі із застосуванням ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Крім того,  незаконно добуте майно та предмети злочинної діяльності, а саме дві бензопили, за допомогою яких здійснювалася незаконна порубка, конфісковано в дохід держави.

 

 

 

 

О. Романенко, начальник Марківського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист ІІ класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *