Прокуратура на захисті прав в’язнів

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури в поточному році проведено перевірку додержання вимог законодавства в діяльності ізолятору тимчасового тримання №3 Головного управління Національної поліції у Луганській області.

В ході перевірки  виявлено  порушення вимог законодавства України. Зокрема, мали місце неналежне матеріально-побутове та медико-санітарне забезпечення в’язнів, а також незадовільне виконання вимог правил пожежної безпеки України.

З метою усунення вказаних порушень законодавства Старобільською місцевою прокуратурою на адресу Головного управління Національної поліції в Луганській області було спрямовано письмову вказівку з вимогою термінового усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності. На цей час вказівка прокуратури розглянута з вжиттям відповідних заходів реагування.

Додержання вимог законодавства щодо забезпечення матеріально- побутового та санітарно-епідеміологічного стану ізолятору перебуває на постійному контролі Білокуракинського відділу Старобільської місцевої прокуратури.

 

 

 

Білокуракинський відділ Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *