Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури проведено перевірку санітарного стану ізолятору тимчасового тримання №4

Марківським відділом Старобільської місцевої прокуратури на виконання вимог ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», ст. 22 Закону «Про попереднє ув’язнення», галузевого наказу виконувача обов’язків  Генерального прокурора України №161-2016, проведено перевірку вимог законодавства України про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення, пожежну безпеку, технічної обладнаності та організації діяльності спеціальної установи – ізолятора тимчасового тримання № 4 Головного управління Національної поліції в Луганській області.

В ході проведення перевірки було виявлено численні порушення вимог законодавства України. Зокрема, мають місце порушення низки норм належного матеріально-побутового, медико-санітарного забезпечення в’язнів та вимог Правил пожежної безпеки України, що в свою чергу, призводить до порушень конституційних прав громадян, та не повною мірою відповідає вимогам чинного законодавства та міжнародним нормам і стандартам.

З метою усунення вказаних порушень законодавства, Старобільською місцевою прокуратурою на адресу начальника ІТТ № 4 ГУНП в Луганській області спрямовано вказівку з вимогою негайного усунення недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

Додержання вимог законодавства щодо забезпечення матеріально-побутового та санітарно-епідеміологічного стану ізолятору перебуває на постійному контролі Марківського відділу Старобільської місцевої прокуратури в Луганській області.

 

 

 

О. Романенко, начальник Марківського відділу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *