Реєстрація абітурієнтів для участі в ЗНО-2018 завершилася

19 березня був останнім днем відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

Донецький регіональний центр продовжує опрацьовувати документи, однак за умови, що вони відправлені у встановлені терміни. Документи надіслані після 19 березня опрацьовуватися не будуть.

Стан опрацювання документів майбутні учасники ЗНО можуть перевірити на онлайн-сервісі Українського центру оцінювання якості освіти. Вхід до сервісу – за номером і пін-кодом Сертифіката.

У разі необхідності учасники можуть внести зміни до реєстраційних даних або усунути причини, що стали підставою для відмови в реєстрації до 2 квітня 2018 року. Для перереєстрації потрібно внести зміни до реєстраційних даних за допомогою сервісу «Внести зміни» на Українському центрі оцінювання якості освіти. Вам потрібно створити новий пакет реєстраційних документів, вклавши в нього отриманий раніше сертифікат.

Станом на 19 березня в  Донецькій і Луганській областях  для участі в ЗНО зареєстровано 17 188 абітурієнтів, які складатимуть тестування з української мови і літератури. Також маємо 89,68% зареєстрованих на складання ЗНО з історії України, 70,3% – з математики, 46, 28% -з англійської мови та географії.

 

 

 

Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *