Крадіжка з проникненням

У березні поточного року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 34-річного мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме: таємному викраденні чужого майна (крадіжці), поєднаному з проникненням у житло.

Встановлено, що у жовтні 2017 року обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, через хвіртку проник на територію домоволодіння у сільській місцевості Старобільського району, звідки шляхом злому проник через дерев’яні двері до приміщення житлового будинку та скоїв крадіжку телевізору, чоловічих кросівок та пенсійної картки на ім’я потерпілого. Після вчинення злочину обвинувачений розпорядилися награбованим на свій розсуд, чим заподіяв потерпілому майнову шкоду на загальну суму понад 7,5 тис. гривень.

Вироком Старобільського районного суду обвинуваченого визнано винним у скоєнні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки.

 

 

 

С. Білий, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *