Продовжуємо працювати та допомагати!

Проект «Вірити, любити, співчувати – жити!» реалізується ГСД «Джерело» та ГО «Моя Новопсковщина».

24 березня 2018 року проведено терапевтичне заняття для батьків з дітьми з особливими потребами під назвою «Я і мої права. Шлях до їх реалізації». Тренінг полягав у відпрацюванні методів медитації та пошуку власних життєвих ресурсів та орієнтирів у відносинах, відпрацюванні навичок бізнес-комунікації та написання бізнес планів для участів грантових програмах партнерів та міжнародних донорів. На прохання  учасниць тренер-психолог запропонувала декілька вправ для відпрацювання навичок гасіння агресії та гніву.

Учасники відпрацювали практичні методики з тілесно-орієнтованої терапії: пошуку сил для самореалізації та планування власного життя, та стали учасницями психологічно-релаксаційних ігор «випусти пар» та «рубання дров», результати якої довели необхідність  медитативного включення та проведення психотренінгових занять та індивідуальних консультацій.

Для дітей була проведена розвиваюча програма «Моя індивідуальність», діти з захопленням провели час. Наші маленькі відвідувачі складали конструктор “Лего”, створювали аплікаційні картини із сухого піску, блискавок та камінців. Кожна дитина отримала подарунок. Нарешті ми створили платформу для зустрічей та цікавого дозвілля для «особливих» сімей)!

Наприкінці заходу нас очікувала кава-пауза зі смаколиками. Все пройшло в чудовій теплій атмосфері.

Запрошуєму «особливі» сім’ї приєднуватись до нас кожної суботи протягом березня з 09:00 в КЗ «Селищний будинок культури смт. Новопскова».

Детальна інформація за тел: 066-916-68-08.

 

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *