Мешканця Міловського району судитимуть за надання неправомірної вигоди працівнику ХФ ПАТ «Укртелеком»

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно громадянина України, який вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 354 КК України (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

В середині березня поточного року зафіксовано факт надання  громадянином неправомірної вигоди працівнику ХФ ПАТ «Укртелеком» за вирішення питань про прискорення підключення телефонного апарату та підключення Інтернету.

За результатами розслідування обвинувальний акт стосовно вказаного громадянина за фактом вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.354 КК України, спрямовано до суду.

 

Довідково: санкція ч. 1 ст. 354 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до ста годин, або виправними роботами на строк до одного року, або обмеженням волі на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк.

 

 

 

Д.О. Надрага, заступник начальника Міловського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *