Старобільською місцевою прокуратурою вжито заходів щодо встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою

Старобільською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру щодо встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою площею 43 га вартістю понад 1,1 млн. грн.

Встановлено, що у 1994 році фізичній особі відповідно до державного акту передано в постійне користування земельну ділянку загальною площею 43 га. У 2017 році вказана особа померла та за життя не переоформила у встановленому законом порядку надане їй право постійного користування земельною ділянкою, або право оренди. Оскільки неприпинення права постійного користування земельною ділянкою унеможливлює законне розпорядження такою земельною ділянкою та використання її за призначенням, а також призводить до недоотримання доходів до місцевого бюджету, з метою захисту інтересів держави Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури направлено позовну заяву щодо встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою.

Наразі судом відкрито провадження у цивільній справі, справу призначено до розгляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *