Сімейна сварка переросла в умисне вбивство

Білокуракинським відділом Старобільської місцевої прокуратури  здійснювалось процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства мешканця с. Лозалкоо-Олександрівка Білокуракинського району Луганської області громадянина К.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 03 лютого 2018 року   К.,  перебував  за місцем  свого мешкання  в с. Лозно-Олександрівка, де на протязі дня зі своїм батьком – громадянином К. вживав алкогольні напої. В цей же день приблизно о 20 годині між останніми виникла сварка, під час якої підозрюваний К., перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, з  кухонного  столу взяв ніж та наніс удар в область внутрішньої поверхні правого передпліччя та один удар в область передньої поверхні правого передпліччя, а коли потерпілий К. перестав захищатись, підозрюваний К. наніс ще один удар зазначеним ножем у життєво важливий орган, внаслідок якого утворились тілесні ушкодження у вигляді колото різаного проникаючого сліпого поранення грудної  клітки з пошкодженням тіла груднини, навколосерцевої сумки, серця, від яких пострупілий К. помер на місці.

Відомості про вказане кримінальне правопорушення були внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство».

Під час досудового розслідування кримінального провадження на підставі ухвали слідчого судді Білокуракинського районного суду стосовно підозрюваного К. обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На теперішній час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено, обвинувальний акт спрямовано до суду, очікуємо вирок.

Додатково: санкцією ч. 1 ст. 115 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

 

 

 

О. Тарасов, заступник начальника Білокуракинського відділу

Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *