Самообстріл як спосіб дресирування бойовиків «ЛНР»

Нещодавно на одному з сепаратистських ресурсів «ЛНР» знову помічено дике скавчання сепаратистських собак у статті «Военнослужащий ЛНР погиб в результате обстрелов со стороні ВСУ», мовляв, Збройні сили України із застосуванням БМП та 120-мм мінометів обстрілюють позиції сепаратистів біля сіл Калинівка, Логвинове та Санжарівка, та ще й так успішно, що одна новороська собака відправилась пити бояришник до «Гіві» та «Мотороли». Здавалося б, нічого незвичайного, наше славне військо методично виконує свою роботу та поступово зменшує чисельність озброєних банд зрадників-сепаратистів та їх хазяїв із Рашки, особливо коли ті починають вести вогонь по наших позиціях.

У той же час, і тут у терористів не обійшлось без брехні. А в чому ж проблема? А те, що на вказаній ділянці відстань між позиціями наших Збройних сил та сепаратистських мавп більше 10 кілометрів, а тому ні про які обстріли з мінометів, що фактично мають дальність стрільби близько 8 км, а тим більше з легкого озброєння БМП і мови не може бути. У чому ж тоді мета такої сліпої брехні та хто знищив сепаратиста?

Відповіддю на це питання може бути одне цікаве фото, зняте цієї зими біля м. Авдіївка Донецької області з беспілотника, що повністю підтверджує неодноразові повідомлення про те, що сепаратисти ведуть обстріли по власним позиціям.

 

 

На фото зображені два танки Т-72 бойовиків, розташованих перед позиціями сепаратистів. Один із них (танк зліва) очікувано направив ствол танкової гармати у сторону позицій Збройних сил, а от танк, розташований з правої сторони, готується зробити постріл у напрямку своїх же позицій, при чому розташований він так, що і сумнівів не лишається у його призначенні – дерева у лісопосадці просто не дадуть йому можливості розвернути гармату у напрямку позицій ЗСУ. Варто зауважити, що обидва танки чудово замасковані, щоб не бути поміченими як нашими військовими, так і бойовиками «ДНР».

Очевидно, таким чином керівництво проросійських банд дресирує своїх підлеглих, щоб не розслаблялись, та обстрілює житлові квартали у населених пунктах, щоб викликати ненависть у місцевих жителів до України. Так вони робили у 2014 році, коли майже ніхто з жителів Луганської та Донецької областей, окрім наркоманів та бомжів, не хотів йти воювати до лав терористів. Скоріше за все, знищений сепаратист, згаданий у статті вище, став причиною саме такого провокативного пострілу від своїх же подільників-терористів.

 

 

 

Донецький Ліфтер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *