Мешканця Новопсковського району засуджено до реального позбавлення волі за злочини проти власності та правосуддя

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури Луганської області підтримано публічне обвинувачення стосовно особи за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності та злочину проти правосуддя ( ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 190, ст. 395 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що засуджена особа шляхом вільного доступу повторно здійснила крадіжку грошових коштів та звернула їх на свою користь, чим завдала потерпілій матеріальну шкоду. Також шляхом обману та зловживання довірою повторно з корисливих мотивів заволоділа мобільним телефоном, який звернула на свою користь, чим завдала шкоду матеріального характеру іншій потерпілій особі, крім того, ухилялась від адміністративного нагляду, встановленого стосовно особи ухвалою суду.

За принципової позиції прокурора Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури вказану особу суд визнав винною у вчиненні кримінальних правопорушень та шляхом часткового складання призначених покарань засудив до 5 років позбавлення волі. На даний час вирок суду не набрав законної сили.

 

 

 

 

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *