За крадіжку майна та зберігання наркотиків засуджено мешканця Старобільщини

В квітні 2018 року Старобільською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення в суді стосовно мешканця Старобільського району, який обвинувачувався у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне придбання, виготовлення та зберігання наркотичного засобу без мети збуту) та кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна, вчинене повторно).

Так, в лютому 2018 року під час санкціонованого судом обшуку за місцем мешкання жителя Старобільського району, співробітниками поліції було виявлено та вилучено паперовий та поліетиленовий згортки з речовиною рослинного походження зеленого кольору, яка згідно висновку експерта є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено, канабісом.

Крім того, вказана особа, будучи раніше судимою за вчинення  злочину проти власності, в лютому 2018 року скоїла крадіжку господарського інвентарю та інструментів, чим спричинила майнову шкоду потерпілому на суму близько 1 тис. грн.

В ході судового розгляду даного кримінального провадження, обвинуваченого визнано судом винним у вчиненні кримінальних правопорушень та засуджено до покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 роки та, відповідно до ст.75 КК України, звільнено від відбування покарання з іспитовим строком.

 

 

 

Я. Савченко, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *