Центр надання адміністративних послуг Новопсковської ОТГ відчиняє свої двері

 

 

Настала фінальна частина спільного проекту «Створення Центру надання адміністративних послуг Новопсковської селищної ради Новопсковської ОТГ Луганської області. Капітальний ремонт частини нежитлової будівлі, придбання обладнання та меблів», який впроваджувався за методологією проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»  в межах міжнародної технічної допомоги компоненту «Місцеве самоврядування і реформа децентралізації» Програми ООН «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України», що фінансується країнами Європейського Союзу в Україні.

Проект охоплював багато різних напрямків роботи. Це і загально-організаційні заходи http://slb.org.ua/?p=8792, круглі столи http://slb.org.ua/?p=9277, розробка проектів, проведення тендерів з відбіру підрядників та постачальників http://slb.org.ua/?p=8814, http://slb.org.ua/?p=9131, постійний контроль за ходом проведення будівельних робіт  та якістю матеріалів http://slb.org.ua/?p=8989.

Представники ПРООН, Новопсковська селищна рада та ГО «Моя Новопсковщина» спільно та злагоджено  працювали над створенням нового, просторого, обладнаного за сучасними вимогами Центру надання адміністративних послуг для населення.

Якість, зручність, швидкість та прозорість є основними критеріями роботи нового закладу. В цьому переконається кожен, хто звернеться за адміністративною послугою до сучасного ЦНАПу Новопсковської ОТГ.

26 квітня 2018 року о 12:00 відбудеться урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Новопсковської ОТГ за адресою вул.Шкільна 15Б смт.Новопсков.

З 26 квітня 2018 року двері ЦНАПу відкриті для всіх жителів Новопсковщини!

 

 

ГО «Моя Новопсковщина»

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *