Що треба зробити, щоб ремонт доріг розпочався? Рецепт по-Новопсковськи

Шановні Новопсковчани. Не може нашу увагу обійти факт критичного стану автошляхів нашого району, який значно погіршився після зими та в результаті паводків. 

Звісно, в терміновому порядку необхідно реагувати на критичні розмиви окремих шляхів, і передусім вказана реакція повинна бути з боку районної  влади та, зокрема, голови Новопсковської районної ради Бориса Лебедєва, за ініціативи якого повинні виділятись кошти.

Водночас, як ми помітили, ніяких дій щодо відновлення критично пошкоджених автошляхів не відбувається, в терміновому порядку не задіяні всі можливі резерви для відновлення сполучення з усіма населеними пунктами району.

Разом з тим ми звернули увагу, що окремі шляхи, які були пошкоджені в результаті паводку, все-таки піддаються аварійному ремонту з боку районної ради. Безпосередньо йдеться про дорогу до села Донцівка. Ми задаємо собі питання: а чому саме районний голова так терміново розпочав аварійне відновлення дороги саме до цього населеного пункту? А відповідь дуже проста і лежить на поверхні! Справа в тому, що Б. Лебедєв орендує та здійснює обробіток сільськогосподарських земель, які знаходяться поблизу вказаного населеного пункту, і звісно ж йому не зручно проводити сільськогосподарські роботи, коли до його полів відсутні шляхи…

Хотілось би задати питання Б. Лебедєву, чому виходить так, що для того щоб районний голова почав процес відновлення шляхів, у нього повинна бути зацікавленість, наприклад, земля у відповідному куточку району…

Шановні жителі Новопсковського району, то давайте будемо відновлювати шляхи таким чином: вишукувати вільні земельні ділянки і радити обробляти їх громадянину Б. Лебедєву, який тоді почне хоча б мінімальні дії по відновленню автошляхів, йому ж головне здійснити сільськогосподарські роботи на полях, які йому належать, ніж ефективно керувати районом!

 

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *