Керівники Програми розвитку ООН зустрілися з громадськістю Новопсковської ОТГ

26 квітня в ІРЦ «Гармонія Думок» Новопсковської ОТГ в селі Осинове відбулося засіданні робочої групи з питань громадської безпеки в Новопсковській громаді за участі представників всіх  місцевих громадських організацій та представників Програми розвитку ООН:

– Хельги Пендер, програмного менеджера Представництва ЄС в Україні;

– Станіслава Топольницького, Представництво ЄС в Україні;

– Віктора Мунтяну, керівника програми відновлення та розбудови миру, ПРООН;

– Юки Хея, програмного аналітика, ПРООН;

– Олени Рудич, програмний координатор, ПРООН.

– Еміля Корнєва, Аліни Лебедєвої, спеціалістів із соціальної мобілізації Програми «Верховенство права та безпека на рівні громад у постраждалих від конфлікту районах України» (RoL).

Захід відбувся у форматі діалогу гостей з місцевою громадськістю.

На початку зустрічі Хельга Пендер зазначила: «Сьогодні ми маємо унікальну можливість поспілкуватися з жителями північного сходу України та дізнатися, як живеться населенню, які є проблеми і наскільки їх вдається вирішити, і що місцеві жителі хочуть».

Учасники жваво обговорювали питання, які хвилюють їх найбільше і які можна вирішити найближчим часом спільно об’єднавши свої зусилля. Це і дозвілля підлітків, безпека в школах, профілактична робота з молоддю, проведення опитування потреб молодого покоління, створення молодіжної ради, врахування потреб людей з інвалідністю та активізація громадськості.

В ході розмови керівник ГО «Моя Новопсковщина» Єгор Потоцький та заступник начальника Новопсковського районного відділу поліції Олександр Ізюмський презентували проект-переможець конкурсу від ПРООН «Створення поліцейської станції». Керівники громадських організацій «Осинівська», «Стосується кожного», «Центр підтримки громади», «Журналісти проти корупції», «Джерело Закам’янки», ГФ «Факел» розповіли про реалізовані проекти та озвучили свої плани на майбутнє.

 

 

Джерело: Новопсковська громада 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *