Під час проведення виборів до Лозно-Олександрівської ОТГ спостерігачами зафіксовано грубі порушення виборчого законодавства

29 квітня 2018 року в різних регіонах України відбулися вибори до 40 новостворених об’єднаних територіальних громад, у тому числі  й до Лозно-Олександрівської ОТГ Білокуракинського району.

Незалежні експерти з Комітету виборців України відзначають, що вказана виборча кампанія була однією з «найбрудніших» та супроводжувалася грубими порушеннями виборчого законодавства, скупкою голосів, «каруселями», тощо https://www.pravda.com.ua/news/2018/04/30/7179142/

Не була винятком і наша Лозно-Олександрівка та села, що увійшли до неї.

Так, громадський активіст Наталія Івашко опублікувала у своєму профайлі мережі «Фейсбук» https://www.facebook.com/profile.php?id=100009948540820 інформацію про грубі порушення виборчого законодавства зі сторони представників партії «За життя». «Підвезення виборців, включених до витягу, зі списку виборців для голосування на дому партією «За життя». Одних і тих же виборців привозили два рази для голосування. Крім того, під час виборів затримано жінку-спостерігача від кандидата партії «За життя», яка фотографувала бюлетень в кабіні для голосування», – повідомила Наталя Івашко.

Але як бачимо, «брудна гра» дає свої результати,  за попередніми підрахунками 5 депутатів партії «За життя» пройшли до ради Лозно-Олександрівської ОТГ. Питання в іншому, чи дійсно вони були обрані і в інтересах кого будуть розпоряджатися майном громади.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *