За заподіяння потерпілому тілесних ушкоджень місцеву жительку засуджено до покарання у вигляді штрафу

Досудовим розслідуванням встановлено, що місцева жителька міста Сватове в жовтні 2016 року на грунті раптово виниклих неприязних відносин спричинила тілесні ушкодження іншій особі.     

Завдяки оперативній роботі поліції обвинувальний акт за вказаним фактом направлено до Сватівського районного суду для розгляду по суті.

Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні. Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачена мешканка м. Сватове, раніше не судима, в середині жовтня 2016 року на ґрунті  раптово виниклих неприязних відносин нанесла потерпілій тілесні ушкодження, які згідно висновку судово-медичної експертизи відносяться до категорії легких тілесних ушкоджень.

Прокурором в суді надано беззаперечні докази, за сукупністю яких вина обвинуваченої у вчиненні  злочину, передбаченого ч.1 ст. 125 КК України, визнана судом доведеною. Вироком Сватівського районного суду в травні 2018 року обвинувачену визнано винною у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 

 

М. Забара, прокурор Сватівського відділу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *