За скоєння замаху затримано та повідомлено про підозру жителю села Титарівка Старобільського району

Старобільською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру 37-річному жителю с. Титарівка Старобільського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 КК України, тобто у скоєнні закінченого замаху на вбивство.

Так, 14 травня 2018 року в денний час підозрюваний, знаходячись в посадці біля річки Айдар поблизу вулиці Комарова с.Титарівка Старобільського району, вживав алкогольні напої спільно зі своїми знайомими, одним з яких був 49-річний потерпілий.

Під час вживання алкогольних напоїв у підозрюваного виник раптовий злочинний умисел, направлений на вбивство потерпілого, внаслідок словесного конфлікту, який стався між ними, після чого останній наніс своєму знайомому поріз ножем посередині шиї, після чого потерпілий втратив свідомість.

Завдяки проведеним реанімаційним заходам життя потерпілого вдалося зберегти, на даний час він проходить лікування в КУ «Старобільське РТМО» з діагнозом «різана рана шиї».

Після вчинення злочину підозрюваного було затримано працівниками поліції. На даний час до суду спрямовано клопотання про обрання останньому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з метою попередження ризиків переховуватися від органів слідства та незаконного впливу на свідків.

Хід досудового розслідування триває та перебуває на контролі Старобільської місцевої прокуратури.

 

 

С. Архипов, прокурор Старобільської місцевої прокуратури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *