Побили депутата Новопсковської районної ради, голову фракції “Наш край” Т. Соловйову

16.05.2018 року голова Новопсковської районної ради Лебедєв Борис Вікторович побив депутата районної ради, голову фракції «Наш край» Тетяну Соловйову. Нарядом поліції Тетяну Соловйову було доставлено в лікарню для зняття побоїв.

«Це безпрецендентний випадок взагалі за весь час в діяльності Новопсковської районної ради, якому сприяла і бездіяльність місцевої поліції, прокуратури, у впровадженні яких знаходиться вже декілька кримінальних справ щодо Лєбєдєва, які тривалий час не розслідуються та всіляко затягуються. Фракція «БПП Солідарність» в Новопсковській районній раді обурена поведінкою Бориса Лебедєва та вимагає від поліції та місцевої прокуратури вжити відповідні заходи притягнення Лєбєдєва до кримінальної відповідальності”,- наголосив керівник секретаріату Луганської ТОП «БПП Солідарність», депутат Новопсковської районної ради Олексій Кисельов.

Нагадуємо, що раніше голова Новопсковської районної ради Лєбєдев Б.В., вся фракція Опоблоку в Новопсковській райраді та депутати-маріонетки Лебедєва саботували позачергову сесію районної ради, скликану на вимогу трьох фракцій – фракції “Солідарність”, фракції “Наш край” та фракції “Батьківщина” задля розгляду надважливого для району питання «Внесення змін до бюджету на 2018 рік». В результаті зриву сесії районнгої ради працівники будинків культури, ФАПів, технічні працівники шкіл залишаються без заробітної платні.
За матеріалами ЛТО “БПП Солідарність”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *