Завдяки вжитим заходам Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури передано у комунальну власність територіальної громади Кам’янської сільської ради нежитлову будівлю

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури під час вирішення питання щодо наявності підстав для представництва інтересів держави в суді у сфері державного та комунального майна встановлено, що в с. Кам’янка Новопсковського району Луганської області знаходиться безхазяйне нерухоме майно, а саме колишня будівля магазину.

В подальшому Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури до суду подано заяву про передачу безхазяйної нерухомої речі в комунальну власність територіальної громади Кам’янської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

Рішенням Новопсковського районного суду Луганської області відповідна заява задоволена, безхазяйну нерухому річ, нежитлову будівлю, передано у комунальну власність територіальної громади Кам’янської сільської ради Новопсковського району Луганської області.

На підставі вказаного рішення суду державним реєстратором внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а відтак передано у комунальну власність територіальних громад зазначений об’єкт нерухомості.

 

 

За матеріалами Новопсковського відділу Старобільської місцевої прокуратури

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *