Приміщення Новопсковського відділу прокуратури перевірено щодо необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення

18.05.2018 в Новопсковському відділі Старобільської місцевої прокуратури Луганської області пройшла робоча зустріч за участю працівників прокуратури, громадськості, будівельних організацій. На зустрічі піднімались питання про дотримання загальнодемократичних засад з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливостей нарівні з усіма іншими людьми, створення необхідних умов, що дають їм змогу вести повноцінний спосіб життя відповідно до індивідуальних особливостей, врахування інтересів цих людей, створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Для реалізації вищевказаних питань проведено аналіз прилеглої території та приміщення Новопсковського відділу прокуратури. За результатами зустрічі заповнено анкету доступності будинків і споруд громадського призначення.  Виявлено ряд недоліків, що не відповідають будівельним стандартам, тому представниками будівельних організацій розробляється кошторисна документація щодо ремонтно-будівельних робіт для забезпечення доступності маломобільним групам населення.

Виявлені наступні недоліки:

  1. Конструкція сходів небезпечна, не відповідає вимогам ДБН.
  2. Наявність високих порогів, що ускладнює пересування маломобільних груп населення.
  3. Недостатня ширина дверних отворів.
  4. Туалетна кімната необладнана для користування людей з обмеженими можливостями.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *