Як депутати Новопсковської райради використовують надані громадою повноваження в своїх особистих інтересах

Ні для кого не секрет, що не всі народні обранці, чи то народні депутати України, чи депутати місцевих рад, неналежним чином виконують свої повноваження, часто зловживаючи владою для власного збагачення.

Вже кілька місяців громада Новопсковщини спостерігає неспроможність депутатів  районної ради зібратися на сесію і вирішити важливі і нагальні для району соціально-економічні питання. Тому нашим журналістам стало цікаво, а чим таким важливим займаються депутати Новопсковської районної ради, що не можуть приділити кілька годин свого часу для громади.

Цього разу ми вирішили критично подивитися на Юрія Кропивцева. Останній є фактичним власником приватної аптеки (розташована за Новопсковською автостанцією між магазинами «Встреча» та «Чарівниця»).

Використовуючи своє службове становище в районній раді, заручившись підтримкою завідуючого Новопсковською поліклінікою Володимира Калюжного, Ю. Кропивцев пролобіював та здійснює поставки ліків для фельдшеро-акушерських пунктів Новопсковського  району. А це чималі суми коштів. На даний час аптека оформлена на дружину Ю. Кропивцева – Олену Кропивцеву.

Цікаво, що в декларації за 2016 рік Юрій Степанович вказує значну кількість земельних ділянок і нерухомого майна: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_09641877-6b78-4c79-b34a-ccdf609f123a

А в декларації за 2017 рік весь цей перелік вже не значиться: https://declarations.com.ua/declaration/nacp_490b155f-63c0-4747-a763-a6fd7cfc4b2f

Як бачимо, офіційні доходи дружини за 2016 рік склали ледь не 1 000 000 гривень!  При  цьому дружина Олена має тільки середню освіту, до цього практично ніде не працювала.

З часу, як Ю. Кропивцев, як депутат Новопсковської районної ради, став  займатися питаннями  бюджету Новопсковського  району, зі слів місцевих підприємців, його справи  в аптечному бізнесі значно покращилися. В 2017 році він вже навіть встиг придбати автомобіль Hyundai Elantra New (орієнтовна ціна авто – 450 000 грн.).

До місцевих виборів в районну раду 2015 року, Ю. Кропивцев був депутатом Новопсковської селищної ради. При цьому він обіймав посаду голови депутатської комісії із земельних питань, про що красномовно в декларації свідчить значна кількість земельних ділянок (декларація за 2016 рік).

Але, не дивлячись на всі ці статки, Ю. Кропивцев вважає себе малозабезпеченим. Зокрема, волонтери Новопсковщини повідомили нашим журналістам, що коли в черговий раз збирали кошти для бійців на передову, Ю.Кропивцев їм відмовив в допомозі, посилаючись на скрутне матеріальне становище (!!!).

Відомо, що депутат має ще одну земельну ділянку під комерційну забудову на території нового скверу Айдар (знаходиться між Новопсковським промисловим  та  продуктовим ринками), якраз по сусідству із ділянкою вже відомого вам екс-прокурора Новопсковського району, дюічого начальника Новопсковського газового господарства Вадима Соловйова.

Ці  наділи землі в сосновому сквері в самому центрі Новопскова набули доволі значного суспільного резонансу, про що в місцевій пресі було надруковано декілька статей.

Ю. Кропивцев  також відомий в минулому, як член Компартії України. З його сторінки в соціальній мережі «Однокласники», водить дружбу не тільки з Б. Лебедєвим, а і з відомим сепаратистом Луганщини, комуністом Спірідоном Кілінкаровим, про що красномовно свідчить фото.

 

 

Скріншот зі сторінки Ю.Кропивцева в “Однокласниках” було зроблено 06.10.2015 року

 

Відомо, що Ю. Кропивцев, як директор Новопсковської філії кредитної спілки «Мілове-Кредит», доводиться ще й кумом Миколі Бородіну, який приховується  від  правоохоронних органів в Москві за розкрадання фінансових коштів зі Старобільської кредітної спілки «Імперіал».

В 2014 році Микола Бородін зі своїм сином Олексієм та дружиною Ольгою після участі в мітингах  за федералізацію України та референдумі за т.зв. «ЛНР» покинув територію  України разом із коштами цієї кредитної спілки. Розшукується правоохоронними органами. Син Олексій теж працював в цій кредитній спілці, значиться в базі «Миротворець»   за посиланням https://myrotvorets.center/criminal/borodin-aleksej-nikolaevich-2/ та розшукується правоохоронними органами.

У цьому випадку згадується відоме українське прислів’я: “Скажи мені – хто твій друг, і я скажу – хто ти.”

Місцеві вибори 2019 року не за горами, тому ми вирішили нагадати громаді Новопсковщини, кому вони довірили представляти свої інтереси і вирішувати долю району.

 

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *