Принципова позиція органів прокуратури

Напередодні нового 2018 року на одній із вулиць м. Сватове стався вибух, що спричинило дуже великий резонанс (або галас) серед жителів міста та району, оскільки сватівчани ще не забули події на складах із боєприпасами, які мали місце 29-30 жовтня 2015 року.

Того ж дня оперативним шляхом працівниками поліції встановлено причину вибуху та затримано особу, яка до нього причетна.

Зазначеною особою виявився житель м. Сватове похилого віку, який напередодні свят «хильнув» зайвого спиртного та кинув у бік двох сватівчан гранату РГД-5 з хуліганських мотивів. В результатів вибуху гранати одній із осіб було спричинено тілесні ушкодження.

Встановлено, що хуліган причетний ще до двох кримінальних правопорушень, а саме до незаконного поводження зі зброєю та до погрози вбивством одному із потерпілих від його хуліганських дій, який до речі намагався зупинити протиправні дії останнього.

За принциповою позицією публічного обвинувачення після тривалого судового розгляду 04.05.2018 Сватівський районний суд засудив злочинця до 3 років 6 місяців реального позбавлення волі.

Враховуючи тяжкість вчинених останнім кримінальних правопорушень, без сумнівів злочинець заслуговує на покарання у виді реального позбавлення волі, проте все ж таки, не погодившись із призначеним покаранням через його м’якість та з інших процесуальних підстав, Сватівським відділом Старобільської місцевої прокуратури на зазначений вирок внесено апеляційну скаргу.

 

 

А. Ткаченко, прокурор Сватівського відділу

Старобільської місцевої прокуратури, юрист ІІ класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *