Розгляд протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією

Міловським відділом Старобільської місцевої прокуратури прийнято участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відносно співробітника лісомисливського господарства.

Встановлено, що правопорушник, будучи суб’єктом,  на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин подав до НАЗК електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 1726 КУпАП.

Постановою Міловського районного суду Луганської області правопорушника визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 1726 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 850 гривень.

Крім цього, за результатами розгляду подання прокуратури, спрямованого в порядку ст.65 Закону України «Про запобігання корупції», правопорушника притягнуто до дисциплінарної відповідальності у вигляді догани.

Поділитися цією новиною в соціальних мережах:
Print this page
Print
Share on LinkedIn
Linkedin
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *