На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї

Служба безпеки України в рамках спеціальної програми «На тебе чекають вдома» продовжує роботу з повернення на підконтрольну Україні територію громадян, які добровільно відмовилися від участі в НВФ т.зв. «ДНР/ЛНР».

Ми допомогли повернутися до мирного життя вже понад 300 нашим співвітчизникам, допоможемо і Вам! На війну важко йти, а ще важче повертатися з неї.

Відкинь страх – повертайся! На тебе чекають вдома!

 

 

 

 

Часті питання про Програму

  1. На кого поширюється дія Програми? Вона поширюється на осіб, які добровільно відмовилися від участі в терористичній діяльності і звернулися до правоохоронного органу з відповідною заявою; не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах; щиро готові сприяти в розслідуванні та припиненні діяльності НВФ.
  2. На якій підставі учасники Програми звільняються від кримінальної відповідальності? Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань «ДНР/ЛНР» передбачені частиною 2 статті 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації), частиною 6 статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) та іншими статтями Кримінального кодексу України.
  3. Як я можу зв’язатися зі співробітниками Служби безпеки України для того, щоб скористатися Програмою і повернутися додому? Контакти для зв’язку з співробітниками СБ України вказані у верхній частині статті.
  4. Що потрібно знати бажаючим скористатися Програмою для того, щоб забезпечити особисту безпеку? Останнім часом Службою безпеки України фіксуються факти активної протидії в реалізації Програми з боку т.зв. «ДНР/ЛНР» і пов’язаних з ними спецслужб. Ними проводяться спеціальні технічні заходи, що дозволяють протягом короткого часу ідентифікувати місце розташування і особистість людини, що телефонує на номери телефону довіри СБ України.

Якщо Ви перебуваєте на непідконтрольній Україні території, в тому числі на території Росії, в інтересах Вашої безпеки категорично не рекомендуємо телефонувати на номери телефонів, що зазначені в поширених раніше оголошеннях, листівках та інших матеріалах.

Для безпечного зв’язку з представником Програми використовуйте електронну пошту doroga.mira.sbu@gmail.com або профайл мережі «Фейсбук»  www.facebook.com/dorogamira  або можливість безпосередньо звернутися в СБ України через людину, якій Ви довіряєте на підконтрольній Україні території. Проте, зазначені раніше номери телефонів залишаються активними і можуть використовуватися в разі перебування абонента на підконтрольній Україні території.

Під час телефонної розмови за цими номерами не можна оголошувати інформацію, що дозволяє точно ідентифікувати особу людини, що знаходиться на непідконтрольній Україні території, а саме: прізвище, позивний, посаду в конкретному НВФ, адресу перебування або адресу реєстрації і т.д.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *