Медики Новопсковщини проігнорували заходи з нагоди свого професійного свята

15 червня 2018 року в Будинку культури смт. Новопскова відбулися заходи до Дня медичного працівника, що організовувалися районною владою.

Чомусь всі про це не хочуть говорити, але  свято не вдалося. Причина відома всім – більшість представників медичної галузі відмовилися приймати у ньому участь, адже вони обурені роботою (точніше – бездіяльністю) Новопсковської районної ради, зокрема її голови Бориса Лебедєва, постійними заборгованостями та затримками з виплати заробітної плати, відсутністю коштів на медикаменти, тощо.

Це при тому, що головний лікар Новопсковського РТМО Микола Мотунов – депутат районної ради, член коаліції, яка має більшість. За словами окремих лікарів, за свою каденцію в райраді він нічого путнього не зробив для покращення соціально-економічного забезпечення своїх медичних колег і нормального функціонування галузі охорони здоров’я в Новопсковському районі.

Думаю, ще трішки, і медикам району увірветься терпець, і вони будуть ініціювати призначення нового керівника, який дбатиме про потреби галузі охорони здоров’я, а потім і нового голови районної ради.

 

 

Костянтин Пшеничний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *